Oferta

czyli co możemy zaoferować

Głównym zakresem działalności firmy OPERATYW są usługi związane z wyceną nieruchomości.
Podejmujemy się wyceny wszystkich rodzajów nieruchomości na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego. w tym. m.in. działek, mieszkań, lokali użytkowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów komercyjnych, służebności przesyłu.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorstwa, spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy administracji publicznej i inne osoby prawne. Jesteśmy członkiem Śląskiej Bazy Nieruchomości, co zapewnia nam dostęp do najbardziej aktualnych danych o sytuacji panującej na rynku nieruchomości.Dzięki doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz szerokim kontaktom ze specjalistami w branży nieruchomości, gwarantujemy naszym Klientom terminowe, profesjonalne i solidne usługi przy zachowaniu konkurencyjności cen.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie rozwiązujemy problem w najbardziej optymalny sposób z korzyścią dla obu stron.


Indywidualne podejście do każdego zlecenia połączone ze szczegółową analizą potrzeb Klienta jest dla nas celem strategicznym. Dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpiesza proces realizacji zlecenia i gwarantuje wysoki poziom zadowolenia przy jednoczesnej konkurencyjności świadczonych usług.

Jesteśmy solidną firmą

Wykonując zawód zaufania publicznego zawsze szanujemy prawo Klienta do poufności.
Stosując podstawowe zasady etyki zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.